www.askevi.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ferhat gçöer
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 10:01 pm tarafından Misafir

» Sevgiliye Özel [2008]
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 6:54 pm tarafından Garez

» Yonca Evcimik - Şöhret 2008
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 6:52 pm tarafından Garez

» nelor evet deee
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 6:51 pm tarafından korkusuz

» Ahmet Özhan - Nostalji (2008)
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 6:51 pm tarafından Garez

» Badem - S'onsuz (Sonsuz) 2008
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 6:50 pm tarafından Garez

» Ebru Gündeş - Evet *Full Albüm*
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 6:30 pm tarafından Misafir

» GüZeL oLMuŞ!!!
Güzel Sözler 2 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 2:13 pm tarafından KuRsaD

» Türkcell Süper Lig Tv
Güzel Sözler 2 Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 5:34 pm tarafından Garez

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

Güzel Sözler 2

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Güzel Sözler 2 Empty
MesajKonu: Güzel Sözler 2   Güzel Sözler 2 Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 5:33 am

♥ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

♥ Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

♥ Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

♥ Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...

♥ Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

♥ Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

♥ İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

♥ Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

♥ Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

♥ Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

♥ Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

♥ Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

♥ Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

♥ O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim...

♥ Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

♥ Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

♥ Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

Güzel Sözler 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler 1
» Anlamlı Sözler
» ♥ Etkileyici Sözler
» GüZeL oLMuŞ!!!